займ на карту мгновенно займ на карту быстро займ на карту с плохой кредитной историей
RADYO Kİ powered by Kocaeli Üniversitesi
Radyo Kİ > Haberler > REKTÖRÜMÜZ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

REKTÖRÜMÜZ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Aralık 28th, 2018

Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, bugün (28.12.2018) Astsubay Ömer Halisdemir Yerleşkesi’nde İncelemelerde bulundu.
15 Temmuz Hain Darbe Girişimi sonrasında FETÖ/PDY Terör Örgütü ile yakınlığı tespit edilen, Özel Erkul Koleji eğitim kompleksi Kanun Hükmünde Kararname ile Kocaeli Üniversitesi kullanımına tahsis edildi. Prof. Dr. Sadettin Hülagü, tadilat çalışmaları süren okulda incelemelerde bulundu.

KOÜ Bünyesinde Eğitime Kazandırılacak

Astsubay Ömer Halisdemir Yerleşkesi içinde bulunan çeşitli binaların eğitim ve öğretime kazandırılması için yapılan tadilatları yerinde inceleyen Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü’ye, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercüment Çiftçi, Kocaeli MYO Müdürü Prof. Dr. Zafer Dülger, Yapı İşleri Daire Başkanı Hasan Endeş ve akademisyenler eşlik etti.

Prof. Dr. Hülagü, ziyaret kapsamında yürütülen çalışmaları inceleyerek, Yapı İşleri Daire Başkanı Hasan Endeş ve Kocaeli MYO Müdürü Prof. Dr. Zafer Dülger’den yerleşkede bulunan binaların durumu ve tadilat süreci ile ilgili bilgiler aldı.

Haber: Simge Karataş (Radyo K.İ.)

Fotoğraf: Tolga Nehbit (KOÜ-BHİ)

RADYOKİ