займ на карту мгновенно займ на карту быстро займ на карту с плохой кредитной историей
RADYO Kİ powered by Kocaeli Üniversitesi
Radyo Kİ > Müzik > KOCAELİROCK İLE 4. BİR DİLEĞİM VAR KONSERİ

KOCAELİROCK İLE 4. BİR DİLEĞİM VAR KONSERİ

Şubat 27th, 2019

 

Kocaeli’nin topluma duyarlı kültür sanat oluşumlarından KocaeliRock Kulübü, üç yıl önce başlattığı bir geleneği sürdürüyor. Kulüp tüm gelirinin; lösemi tedavisi gören çocukların, çocuk olmaktan sebep istemeye hakkı olduğu talep ve ihtiyaçlarının karşılanması için harcanacağı konserlerden bir yenisine imza atmaya hazır. 25 Mart Pazartesi günü akşamı gerçekleşecek konserin biletleri; konsere gerek gelecek gerekse gelemeyecek olanlar için 10 TL olarak belirlendi.

 

25 Mart Pazartesi günü akşamı İzmit’te gerçekleşecek olan konsere Barlar Sokağı diye de bilinen Kemalpaşa Mahallesi, Eski Postane Sokak, No: 6 adresindeki Moody Retro ev sahipliği yapacak.

21.00’de başlayacak programda Retrobüs ve Şekersiz grupları canlı performansları ile Rock severlere ve tüm konuklara unutulmayacak bir gece yaşatacak.

Konserin bir tanesi 10 TL tutarında olan biletleri satışa çıkartıldı. Moody Retro ile birlikte yine İzmit’te Kumbara Kitap Kafe, Ivır Zıvır Rock Mağazası, Kobette Kafe, Rich Kafe, ÇanÇan Kafe’den temin edilebilir.

 

   

                      (RETROBÜS)                                                                                         (ŞEKERSİZ)

 

RADYOKİ