Native Flashradio V3
Radyo Kİ > Sinemalarda Bu Hafta > Kocaeli Sinemalarında Seanslar

Kocaeli Sinemalarında Seanslar

Haziran 9th, 2017

İzmit Symbol AVM Cinemarine (262) 502 07 77

Dokuzuncu Hayat 13:00 – 15:15 – 17:30 – 19:45 – 22:00
11 11:30 – 13:30 – 15:30 – 17:30 – 19:30 – 21:30
Prenses ve Kurbağa: Ajanlar İş Başında 12:00 – 14:00 – 16:00
Dede Korkut Hikayeleri: Salur Kazan Zoraki Kahraman 12:45 – 15:00 – 17:15 – 19:30 – 21:45
Kedi 18:00 – 20:00 – 22:00
Mumya 11:45 – 13:00 – 14:15 – 15:30 – 16:45 – 18:00 – 19:15 – 20:30 – 21:45
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film 11:00 – 13:00 – 15:00
Wonder Woman 11:45 – 12:45 – 14:45 – 15:45 – 17:45 – 18:45 – 20:45 – 21:45
Sahil Güvenlik 17:00 – 19:30 – 22:00
Deha 17:15 – 19:30 – 21:45
Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı 11:30 – 12:30 – 14:00 – 15:00 – 16:30 – 17:30 – 19:00 – 20:00 – 21:30
Bilal: Özgürlüğün Sesi 12:15 – 14:30 – 16:45 – 19:00 – 21:15
Patron Bebek 11:15 – 13:15 – 15:15

İzmit Ncity Eurimages (262) 325 20 00

Mumya 11:30 – 12:00 – 13:45 – 14:15 – 16:00 – 16:30 – 18:15 – 18:45 – 20:30 – 21:00
Wonder Woman 12:30 – 15:15 – 18:00 – 20:45
Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı 11:45 – 12:15 – 14:15 – 16:45 – 17:30 – 19:15 – 20:15 – 21:00
Patron Bebek 14:45 – 16:45 – 18:45
Neşeli Dalgalar 2: Dalgamanya 12:00 – 13:50 – 15:40

Kocaeli Dolphin (262) 323 50 24)

Mumya 11:10 – 13:40 – 16:10 – 18:40 – 21:10 – 23:35
Vampir Cehennemi: İstila 11:15 – 13:15 – 15:15 – 17:15 – 19:15 – 21:15
11 11:00 – 13:00 – 15:00 – 17:00 – 19:00 – 21:00
Dede Korkut Hikayeleri: Salur Kazan Zoraki Kahraman 11:00 – 13:30 – 16:00 – 18:30 – 22:00 – 23:30
Wonder Woman 12:00 – 15:00 – 18:00 – 21:00 – 23:00
Sahil Güvenlik 16:00 – 18:30 – 21:00
Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı 11:00 – 13:45 – 16:30 – 19:15 – 22:00 – 23:15
4N1K 11:30 – 13:45
Kolonya Cumhuriyeti 17:00 – 19:30 – 22:00
Neşeli Dalgalar 2: Dalgamanya 11:00 – 13:00 – 15:00

İzmit Cinema Pink (262) 311 12 84

Dede Korkut Hikayeleri: Salur Kazan Zoraki Kahraman 11:30 – 14:00 – 16:30 – 19:00 – 21:30
Dokuzuncu Hayat 11:45 – 14:15 – 16:45 – 19:15 – 21:45
Mumya 11:00 – 12:00 – 13:30 – 14:30 – 16:00 – 17:00 – 18:30 – 19:30 – 21:00 – 22:00
Sahil Güvenlik 19:00 – 21:30
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film 11:00 – 13:00 – 15:00 – 17:00
Wonder Woman 11:00 – 13:45 – 16:30 – 19:15 – 22:00
Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı 11:00 – 13:30 – 16:15 – 19:00 – 21:45

Kocaeli Cinemaximum/Gebze Center (262) 641 66 56

Mumya 11:00 – 13:30 – 15:00 – 16:00 – 19:00 – 21:00 – 21:45 – 23:45
Dede Korkut Hikayeleri: Salur Kazan Zoraki Kahraman 11:00 – 13:30 – 16:00 – 18:30 – 22:00 – 23:30
Wonder Woman 11:00 – 14:00 – 17:00 – 21:00
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film 11:00 – 13:00 – 15:00 – 17:00 – 19:00 – 21:00
Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı 11:00 – 12:00 – 13:45 – 16:30 – 18:00 – 19:15 – 22:00
4N1K 10:45 – 13:15
Kolonya Cumhuriyeti 15:45 – 18:15 – 21:00

Kocaeli Cinemaximum/41 Burda (262) 641 66 56

Mumya 11:00 – 13:30 – 14:00 – 16:00 – 18:30 – 19:15 – 21:15
Dokuzuncu Hayat 11:45 – 14:15 – 16:45 – 19:15 – 21:45 – 23:30
Dede Korkut Hikayeleri: Salur Kazan Zoraki Kahraman 11:45 – 14:15 – 16:45 – 19:15 – 21:45 – 23:45
Wonder Woman 12:00 – 15:00 – 16:30 – 18:00 – 19:30 – 21:00 – 22:00 – 23:50
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film 11:00 – 13:00 – 15:15 – 17:15
Şeytanın Doğuşu 13:45 – 18:30
Sahil Güvenlik 11:15 – 16:00 – 21:15
Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı 11:00 – 11:10 – 13:45 – 16:30 – 19:15 – 22:00 – 24:00
Deha 19:15 – 21:30
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 13:00 – 18:15
Kolonya Cumhuriyeti 10:30 – 15:45 – 21:00
Neşeli Dalgalar 2: Dalgamanya 10:30 – 12:30 – 14:30

Kocaeli Özdilek Cinetime (262) 371 19 26

Dede Korkut Hikayeleri: Salur Kazan Zoraki Kahraman 11:30 – 14:00 – 16:30 – 19:00 – 20:00 – 21:30 – 22:15
Mumya 11:45 – 14:15 – 16:45 – 19:15 – 21:45
Wonder Woman 12:40 – 15:40 – 18:40 – 22:00
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film 11:00 – 12:45 – 14:30 – 16:15 – 18:00
Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı 11:15 – 14:00 – 16:45 – 19:30 – 22:15

Derince Kipa Cinens (262) 239 00 99

Dede Korkut Hikayeleri: Salur Kazan Zoraki Kahraman 11:30 – 14:00 – 16:30 – 19:00 – 21:30
Mumya 11:45 – 14:15 – 16:45 – 19:15 – 21:15 – 21:45
Wonder Woman 11:00 – 13:45 – 16:30 – 19:15 – 22:00
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film 11:30 – 13:30 – 15:30 – 17:30 – 19:30
Bilal: Özgürlüğün Sesi 10:30
Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı 11:15 – 13:45 – 16:15 – 18:45 – 21:15

RADYOKİ