займ на карту мгновенно займ на карту быстро займ на карту с плохой кредитной историей
RADYO Kİ powered by Kocaeli Üniversitesi
Radyo Kİ > Haberler > İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifika Töreni

İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifika Töreni

Mayıs 11th, 2017

Kocaeli Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Koordinatörlüğü ile Kocaeli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü(KSHMYO) işbirliğinde 7 Nisan 2017’de Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde “Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi” etkiliğinin ardından düzenlenen sınavda başarılı olan öğrencilere bugün (11.05.2017) sertifikaları verildi.

Kocaeli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nda düzenlenen sertifika törenine Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Rüştü Taştan, Kocaeli Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Koordinatörü Doç. Dr. Ercan Arpaz’ın yanı sıra Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu akademisyenleri ve öğrenciler katıldı.

7 Nisanda düzenlenen Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi sınavında başarılı olan öğrencilere sertifikalarının verildiği törende konuşan Yrd. Doç. Dr. Rüştü Taştan, sertifika alan öğrencileri tebrik ederken bu tarz eğitimlerin devam edeceğini kaydetti.

Kocaeli Üniversitesi Rektörlüğü İş Sağlığı ve Güvenliği Koordinatörlüğü tarafından organize edilen Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri kapsamında bir aylık süreç içerisinde Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezinde, Mühendislik ve Tıp Fakültelerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Koordinatörü Doç. Dr. Ercan Arpaz, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Serap Arsal, A Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Taner Erdoğan ve İş Güvenliği Uzmanı Doç. Dr. Beyhan Pekey ile iş sağlığı ve güvenliği konusunda uzman akademisyenler Kocaeli Üniversitesi personeli ve öğrencilere eğitimler verdi.

 

 

 

RADYOKİ