Native Flashradio V3
Radyo Kİ > Kültür & Sanat Haberleri > Hayko Cepkin, Hayal Kahvesi Kocaeli Sahnesinde!

Hayko Cepkin, Hayal Kahvesi Kocaeli Sahnesinde!

Nisan 27th, 2017

Türk Rock Müziğinin başarılı ismi Hayko Cepkin, sevilen şarkılarını 28 Nisan’da Hayal Kahvesi Kocaeli sahnesinde sizlerle birlikte seslendirecek.

Kurban, Öztürk, Birol Namoğlu, Ogün Sanlısoy, Aylin Aslım, Koray Candemir ve Demir Demirkan gibi isimlerle sahneyi paylaşan Hayko Cepkin, müzik kariyerine 1997 yılında başlamış. Çalıştığı isimler dışında kendi bestelerini yazan sanatçı, evinin odasında kaydettiği bestelerini hayata geçirme kararı almış ve 29 Haziran 2005’te Sakin Olmam Lazım adlı albümü piyasaya sürmüş.
 


“Sakin Olmam Lazım” Çıkış Tarihi: 29 Haziran 2005

 

‘Sakin Olmam Lazım’, ‘Tanışma Bitti’, ‘Sandık’ ve ‘Aşkın Izdırabını…’ albümleriyle, sahnede anlattığı hikayeler, Türkiye’de daha önce görülmemiş sahne performansları ve her projesinde farklı bir konsept barındıran Hayko Cepkin, yeni albümü ‘Beni Büyüten Şarkılar Vol.1’le ise konserlerine tüm hız devam ediyor.
 


“Beni Büyüten Şarkılar Vol.1” Çıkış Tarihi: 29 Ocak 2016

 

Bas gitarda Poyraz Kılıç, bateride Murat Cem Ergül, elektro Gitarda Özgür Özkan’la, geçtiğimiz sene çıkardığı albümü Beni Büyüten Şarkılar Vol.1’den de seslendireceği yepyeni şarkılarıyla ve bildiğimiz unutulmaz eserleriyle Hayko Cepkin, saatler 22:00’ı gösterdiğinde sizlerle buluşacak.
 

RADYOKİ