займ на карту мгновенно займ на карту быстро займ на карту с плохой кредитной историей
RADYO Kİ powered by Kocaeli Üniversitesi
Radyo Kİ > Müzik > Beş Yıl Aradan Sonra Backstreet Boys Döndü!

Beş Yıl Aradan Sonra Backstreet Boys Döndü!

Mayıs 21st, 2018

Backstreet Boys grubunun 25. Yılına özel olarak hazırladığı yeni single çalışması “Don’t Go Breaking My Heart” yayınlandı.

1992 yılında kurulmuş Amerikalı pop grubu iki kuzen tarafından kuruldu. Kevin Richardson ve Brian Littrell, müzik yaşamlarına bir kilise korosunda başlamışlardı. Fakat daha sonra bu işten sıkılan iki kuzen, daha çok ilgi çekecek işler yapmaya karar verdiler. Yapabilecekleri tek iş şarkı söylemekti ve hemen bir grup oluşturdular. Bu ikiliye daha sonra Howie Dorough ve A. J. McLean katıldı. Bu kalabalık grubun son elemanı Nick Carter grup elemanları tarafından keşfedildi ve hemen gruba alındı. Backstreet Boys, uzun ve zorlu çalışmalardan sonra “Backstreet Boys” isimli albümlerini 1995 yılının sonlarında çıkardılar. Amerika’da fazla tutulmayan ve alışılmış bulunan albüm Avrupa’da büyük ilgi topladı. Avrupa listelerinde ilk 10’a giren ve Top 10 listelerinde haftalarca kalan parçalar Amerika listelerinde alt sıralardan kurtulamadı. Grubun şansı 1997 yılında döndü. O yıl yayınlanan “Everybody” adlı albüm çok tutuldu. Albümde yer alan “Quiet Playing Games” ve “As Long As You Love Me” tüm dünya listelerini altüst etti ve haftalarca üst sıralardaki yerlerini korudular. Kazandıkları sayısız ödülle birlikte birçok hit parçaya imza atarak listelerde haftalarca yer almayı başaran ve albümlerinin satışlarıyla erkek gruplar arasında ilk sırada bulunan grup, 2007’de yayınlanan yeni albümleri “Unbreakable”da prodüktör olarak Dan Muckala, Eddie Galan ve Drew Lane ile bir araya geldi.

Geçtiğimiz günlerde yayınladıkları Don’t Go Breaking My Heart isimli şarkının yayınlanma sebebi ise grubun 25. yılını kutluyor oluşu. Bu single, yeni bir Backstreet Boys albümünü beraberinde getirir mi? Hepimiz göreceğiz.

RADYOKİ