займ на карту мгновенно займ на карту быстро займ на карту с плохой кредитной историей
RADYO Kİ powered by Kocaeli Üniversitesi
Radyo Kİ > Haberler > Engelsizsiniz

Engelsizsiniz

Mayıs 4th, 2017

Kocaeli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO öğrencileri, “Engelsizsiniz” projesiyle Köseköy Gençlik ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını birlikte kutladılar.

Öğr. Gör. Seher Çimen tarafından yürütülen projelerden bir tanesi olan “Engelsizsiniz!” projesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı öğrencileri Gülşah Turgut, Merve Erceğiz, Batuhan Durmuş ve Köseköy Gençlik ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü’nün desteğiyle gerçekleştirildi. Proje yürütücüleri ” Mutluluk Engel Tanımaz” sloganı ile yola çıkarak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Köseköy Gençlik ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan çocuklarla birlikte kutladılar. Çocuklar palyaçolarla oyun oynayıp, müzik grubunun çaldığı müzik eşliğinde dans ettiler.

Projenin hazırlık ve gerçekleştirilme sürecinde Köseköy Gençlik ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Adem Çiçek, çocuklara hediye dağıtılmasına ve eğlenmelerine katkıda bulunan Rıfat Yavu, Burak Sakarya ve orkestrası ile palyaçolar gönüllü katkılarıyla 23 Nisan’ın Rehabilitasyon Merkezi çocuklarıyla kutlanmasına katkıda bulundular.

RADYOKİ